Strefa Figloparku

STREFA FIGLOPARKU

 • Plac zabaw Dżungla, Dmuchańce na imprezy plenerowe, Atrakcje dmuchane
  Atrakcje plenerowe

  Plac zabaw „Dżungla”

  Najmłodsi uczestnicy imprezy będą mogli wcielić się w młodego tarzana, który nieustannie przemierza dżunglę. Podczas swojej wędrówki napotkają na liczne przeszkody oraz mini tunele. Urządzenie zapewnia doskonałą zabawę i na długo zapadnie w pamięci młodym dzieciom.

  1 650.00 zł netto Czytaj dalej
 • Atrakcje plenerowe

  Miękka góra z ogrodzeniem

  Dmuchana ogromna poducha w kształcie góry, która dodatkowo została zabezpieczona ogrodzeniem. Na tym urządzeniu można poćwiczyć równowagę i rywalizację z innymi, zabawa polega na jak najszybszym wejściu na górę urządzenia, a następnie utrzymanie się na nim jak najdłużej.

  ORGANIZACJA IMPREZ DLA DZIECI.

  Przed rozpoczęciem zabawy, animator poprosi dzieci o ściągnięcie obuwia. Po zapoznaniu się z zasadami zabawy, które omówi nasz animator, można wejść na urządzenie. Po wejściu na poduchę jak najszybciej trzeba zająć środkową część urządzenia. Zadanie nie należy do najłatwiejszych dlatego, że skoki powodują efekt fali, przez co podłoże jest niestabilne. Każdy upadek jest niegroźny, dzięki materiałom z którego urządzenie zostało wykonane. Dodatkowe ogrodzenie uchroni dzięki od wypadnięcia z atrakcji.

  1 800.00 zł netto Czytaj dalej

Informacje realizacyjne

6 godzin zabawy

do 14 godzin realizacji imprezy

CENA ZAWIERA

Wynajem, montaż, demontaż, obsługę