Programy autorskie

 • Zespół taneczny Ritmix - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół taneczny Ritmix

  Duet damsko męski, który występuje i prezentuje na scenie taniec salsy oraz zumby na imprezach. Tańce są połączeniem różnych elementów tańców latyno-amerykańskich. Pierwszym punktem programu artystycznego jest prezentacja tańca, następnie prezentuje się nauka z udziałem uczestników. Zespół uczy podstawowych kroków oraz prostej choreografii. Występy zostały podzielone na dwa krótkie bloki taneczne, które prezentują odpowiednio Salsę oraz zumbę.

  3 000.00 zł netto
 • Zespół artclassic - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół artclassic

  Przedstawiamy zupełną nowość na rynku organizacji imprez oraz różnych wydarzeń rozrywkowych. Zespół ArtClassic wykonuje koncert muzyki skrzypcowej na żywo, przy podkładzie muzycznym Dj’a. Jest to mieszanka klasyki z nowoczesnością, repertuar jest tak dobrany, aby wszystko tworzyło wspólną całość. Wykonują największe hity, które są odgrywane przez skrzypce oraz nowoczesny elektroniczny sprzęt grający.

  3 000.00 zł netto
 • Maskotki tygrysek i puchatek - organizacja imprez
  Maskotki

  Maskotki tygrysek i puchatek

  Wielkie kolorowe zwierzaczki w postaci tygryska i Kubusia Puchatka. Zachęcą do zabawy nawet najbardziej oporne dzieci, tańcząc i rozśmieszając. Maskotki spacerują podczas imprezy głównie wokół sceny i dołączają się razem z dziećmi do zabaw prezentowanych przez konferansjera. Dzieci zachęcane są do robienia wspólnych zdjęć.

  2 400.00 zł netto
 • Podkład muzyczny Dj'a - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Podkład muzyczny Dj’a

  Nasz wszechstronny Dj’ umili wszystkim uczestnikom imprez czas, serwując przeboje z najwyższej półki. Będzie tłem muzycznym dla rozgrywających się konkursów i zabaw na scenie. Razem z konferansjerem tworzą niezastąpiony duet sceniczny, który zabawia wszystkich uczestników imprezy.

  od 2 000.00 zł netto
 • Maskotki Dartuś i Polinka - organizacja imprez
  Maskotki

  Maskotki Dartuś i Polinka

  Nasz pierwszy wariant puszystych maskotek. Ogromne puszyste zwierzaki, które swoim wyglądem i poczuciem humoru zachęcą do zabawy wszystkie dzieciaczki. Dartuś i Polinka będą bawiły się z dzieciakami przez całą imprezę, dbając o ich bezpieczeństwo i samopoczucie. Podczas każdej z imprez możliwe jest zrobienie zdjęcia razem z Maskotkami.

  2 400.00 zł netto
 • Konferansjer sceniczny - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Konferansjer sceniczny

  Nasz konferansjer organizuje quizy i konkursy dla dorosłych oraz zabawę dla dzieci. Ma duże doświadczenie sceniczne oraz artystyczne, świetnie spisuje się przy pracy z dziećmi. Zapowiada następne punkty programu, wprowadza osoby do różnych wydarzeń na imprezie oraz animuje zabawy na scenie.

  od 2 200.00 zł netto
 • Organizacja dyskoteki - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Organizacja dyskoteki

  Rewelacyjnie przygotowana oprawa artystyczna, dyskoteka z dymem i kolorowymi światłami. Zabawa w różnych rytmach, hity z wszystkich lat. Nasz DJ zadba o odpowiedni klimat imprezy oraz stworzy niepowtarzalną atmosferę, w której każdy uczestnik imprezy będzie się dobrze bawił. Dyskoteka najczęściej jest organizowana w hali namiotowej z podłogą.

   

  2 500.00 zł netto

Informacje realizacyjne

Stałe ceny

Ceny gwarantowane do końca roku 2019

DOJAZD I ZAKWATEROWANIE

koszt kalkulowany indywidualnie