OPRAWA ARTYSTYCZNA

PROPOZYCJE ZABAW ARTYSTYCZNYCH

 • Organizacja dyskoteki - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Organizacja dyskoteki

  Rewelacyjnie przygotowana oprawa artystyczna, dyskoteka z dymem i kolorowymi światłami. Zabawa w różnych rytmach, hity z wszystkich lat. Nasz DJ zadba o odpowiedni klimat imprezy oraz stworzy niepowtarzalną atmosferę, w której każdy uczestnik imprezy będzie się dobrze bawił. Dyskoteka najczęściej jest organizowana w hali namiotowej z podłogą.

   

  2 500.00 zł netto
 • Konferansjer sceniczny - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Konferansjer sceniczny

  Nasz konferansjer organizuje quizy i konkursy dla dorosłych oraz zabawę dla dzieci. Ma duże doświadczenie sceniczne oraz artystyczne, świetnie spisuje się przy pracy z dziećmi. Zapowiada następne punkty programu, wprowadza osoby do różnych wydarzeń na imprezie oraz animuje zabawy na scenie.

  od 2 200.00 zł netto
 • Maskotki Dartuś i Polinka - organizacja imprez
  Maskotki

  Maskotki Dartuś i Polinka

  Nasz pierwszy wariant puszystych maskotek. Ogromne puszyste zwierzaki, które swoim wyglądem i poczuciem humoru zachęcą do zabawy wszystkie dzieciaczki. Dartuś i Polinka będą bawiły się z dzieciakami przez całą imprezę, dbając o ich bezpieczeństwo i samopoczucie. Podczas każdej z imprez możliwe jest zrobienie zdjęcia razem z Maskotkami.

  2 400.00 zł netto
 • Podkład muzyczny Dj'a - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Podkład muzyczny Dj’a

  Nasz wszechstronny Dj’ umili wszystkim uczestnikom imprez czas, serwując przeboje z najwyższej półki. Będzie tłem muzycznym dla rozgrywających się konkursów i zabaw na scenie. Razem z konferansjerem tworzą niezastąpiony duet sceniczny, który zabawia wszystkich uczestników imprezy.

  od 2 000.00 zł netto
 • Maskotki tygrysek i puchatek - organizacja imprez
  Maskotki

  Maskotki tygrysek i puchatek

  Wielkie kolorowe zwierzaczki w postaci tygryska i Kubusia Puchatka. Zachęcą do zabawy nawet najbardziej oporne dzieci, tańcząc i rozśmieszając. Maskotki spacerują podczas imprezy głównie wokół sceny i dołączają się razem z dziećmi do zabaw prezentowanych przez konferansjera. Dzieci zachęcane są do robienia wspólnych zdjęć.

  2 400.00 zł netto
 • Zespół artclassic - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół artclassic

  Przedstawiamy zupełną nowość na rynku organizacji imprez oraz różnych wydarzeń rozrywkowych. Zespół ArtClassic wykonuje koncert muzyki skrzypcowej na żywo, przy podkładzie muzycznym Dj’a. Jest to mieszanka klasyki z nowoczesnością, repertuar jest tak dobrany, aby wszystko tworzyło wspólną całość. Wykonują największe hity, które są odgrywane przez skrzypce oraz nowoczesny elektroniczny sprzęt grający.

  3 000.00 zł netto
 • Zespół taneczny Ritmix - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół taneczny Ritmix

  Duet damsko męski, który występuje i prezentuje na scenie taniec salsy oraz zumby na imprezach. Tańce są połączeniem różnych elementów tańców latyno-amerykańskich. Pierwszym punktem programu artystycznego jest prezentacja tańca, następnie prezentuje się nauka z udziałem uczestników. Zespół uczy podstawowych kroków oraz prostej choreografii. Występy zostały podzielone na dwa krótkie bloki taneczne, które prezentują odpowiednio Salsę oraz zumbę.

  3 000.00 zł netto
 • Zespół muzyczny Dekadenc - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół muzyczny Dekadenc

  Zapewniając uczestnikom dobrą zabawę w segmencie oprawy artystycznej proponujemy występ zespołu coverowego „Dekadence”. Zespół gra muzykę na żywo, zapewniając kilkugodzinne występy podzielone na kilka mniejszych bloków muzycznych. Ich repertuar zawiera utwory z listy przebojów znanych na całym świecie. Każdy uczestnik imprezy, słuchając tego zespołu na pewno znajdzie coś dla siebie.

  10 000.00 zł netto
 • Zespół muzyczny Aleo - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół muzyczny Aleo

  Idealna propozycja dla fanów legendarnego i dobrze wszystkim znanego „ABBA”. Podczas organizowania imprez zespół korzysta z repertuaru muzycznego opartego o listę przebojów zespołu „ABBA”. Formację tworzą dwie piękne wokalistki w raz z dwoma mężczyznami, którzy są odpowiedzialny za dostarczenie odpowiedniego klimatu muzycznego, jaki panuje na prawdziwym ogromnym koncercie. Grupa gra muzykę na żywo, występują również w bardzo charakterystycznych strojach.

  13 000.00 zł netto
 • Zespół muzyczny La Playa - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół muzyczny La Playa

  Piątka utalentowanych muzyków, którzy swoimi przebojami podbijają serca publiczności. Zespół gwarantuje rewelacyjną zabawę przez jedną godzinę zegarową. Artyści śpiewając obserwują bawiące się osoby i dobierają utwory tak, aby każdy dobrze się bawił podczas imprezy. Charakteryzują się bardzo dobrym kontaktem z publicznością co jest widoczne podczas grania koncertów i różnych imprez muzycznych.

   

   

  14 000.00 zł netto
 • Zespół muzyczny Africa Stars - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół muzyczny Africa Stars

  Doświadczony zespół, która zwraca uwagę na upodobania słuchaczy podczas imprezy. Zgrana grupa pięciu osób, które tworzą niepowtarzalny zespół muzyczny, co zapewnia dobrą zabawę podczas organizacji imprez. Zespół gra muzykę na żywo, na bieżąco dostosowuje repertuar do swoich odbiorców. Zapewniają godzinny występ w rytmie znanych przebojów z całego świata.

  14 000.00 zł netto
 • Występ Michała Milowicza - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Występ Michała Milowicza

  Organizując imprezy, skupiamy się na każdym segmencie. Jednym z najważniejszych aspektów imprez kompleksowych jest oprawa artystyczna. Michał Milowicz jest człowiekiem bardzo wszechstronnym, zajmuje się aktorstwem oraz koncertuje. Do jego filmowych występów zaliczamy tytuły takie jak :”Kiler-ów 2-óch”, „Chłopaki nie płaczą”, czy „Poranek kojota”. Michał Milowicz, wieki fan piłki nożnej nagrał kiedyś dobrze znaną piosenkę pt. „Hit na mundial”. Piosenka była grana na wielu imprezach oraz została bardzo ciepło przyjęta przez społeczność.

  9 000.00 zł netto
 • Norbi - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Występ Norbiego w składzie z Michałem Gęskikowskim liderem grupy Coolers

  Wokalista swoją karierę rozpoczął w roku 1997. Nagroda polskiej branży muzycznej „FRYDERYK” udowodniła, że muzyk na dobre zagości na polskiej scenie artystycznej. Wokalista jest bardzo rozrywkowy i zabawny, co widać na jego koncertach w jak łatwy sposób komunikuje się z publicznością. Twórca wielu słynnych hitów jak: „Kobiety są gorące’’, „Come on Everybody,, „Piękny Dzień. Wieloletnie doświadczenie i setki zagranych koncertów gwarantują, że wszyscy uczestnicy imprezy będą ją długo wspominać. Organizując imprezy należy pamiętać o zapewnieniu zabaw i występów muzycznych.

  20 000.00 zł netto
 • d-bomb - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  D-BOMB

  Zespół D-bomb tworzą osoby ściśle związane ze środowiskiem muzyczny. Grupa rozpoczęła swoją działalność już od 1997 roku, w którym wydali swój pierwszy album zatytułowany „Moja gra”. Zespół ma na swoim koncie setki koncertów w Polsce i krajach zagraniczny. Organizacja imprez z zespołem D-BOMB to gwarancja rozrywki w czystej postaci. Artyści są bardzo kontaktowi, potrafią rozruszać swoimi hitami każdą imprezę. Podczas ich występu na pewno nie zabraknie takich hitów jak: „Lubię”, „O Tak, O Yeah”, „o Ela, Ela”. Organizacja imprez wiąże się z dobrze dobraną oprawą artystyczną, dzięki której uczestnicy będą pamiętać wspólnie spędzone chwile.

  17 000.00 zł netto

Informacje realizacyjne

Stałe ceny

Ceny gwarantowane do końca roku 2019

DOJAZD I ZAKWATEROWANIE

koszt kalkulowany indywidualnie