ATRAKCJE PLENEROWE

STREFA FIGLOPARKU

(19 ATRAKCJI)

 • Plac zabaw Dżungla, Dmuchańce na imprezy plenerowe, Atrakcje dmuchane
  Atrakcje plenerowe

  Plac zabaw „Dżungla”

  Najmłodsi uczestnicy imprezy będą mogli wcielić się w młodego tarzana, który nieustannie przemierza dżunglę. Podczas swojej wędrówki napotkają na liczne przeszkody oraz mini tunele. Urządzenie zapewnia doskonałą zabawę i na długo zapadnie w pamięci młodym dzieciom.

  1 800.00 zł netto
 • Atrakcje plenerowe

  Miękka góra z ogrodzeniem

  Dmuchana ogromna poducha w kształcie góry, która dodatkowo została zabezpieczona ogrodzeniem. Na tym urządzeniu można poćwiczyć równowagę i rywalizację z innymi, zabawa polega na jak najszybszym wejściu na górę urządzenia, a następnie utrzymanie się na nim jak najdłużej.

  ORGANIZACJA IMPREZ DLA DZIECI.

  Przed rozpoczęciem zabawy, animator poprosi dzieci o ściągnięcie obuwia. Po zapoznaniu się z zasadami zabawy, które omówi nasz animator, można wejść na urządzenie. Po wejściu na poduchę jak najszybciej trzeba zająć środkową część urządzenia. Zadanie nie należy do najłatwiejszych dlatego, że skoki powodują efekt fali, przez co podłoże jest niestabilne. Każdy upadek jest niegroźny, dzięki materiałom z którego urządzenie zostało wykonane. Dodatkowe ogrodzenie uchroni dzięki od wypadnięcia z atrakcji.

  2 000.00 zł netto

STREFA GIER

(11 ATRAKCJI)

 • Stół do zabawy w kości z obsługą krupiera
  Atrakcje plenerowe

  Stół do zabawy w kości z obsługą krupiera

  ZASADY GRY W KOŚCI

  Za organizacje zabawy w kości odpowiada krupier. Jest to gra oparta na zasadach pokerowych. Każdy z graczy rzuca z kubka pięcioma kośćmi i sprawdza, jaki ma układ. By móc rzucać trzeba postawić dowolną stawkę na polu „ante”. Jeżeli wyniki pierwszego rzutu nas nie satysfakcjonuje, to mamy możliwość wykonania drugiego, nowego rzutu, ale za taką możliwość musimy postawić podwójną stawkę wejściową na pole „bet”. Liczyć się wtedy będzie wynik drugiego rzutu, bez względu na to, czy był lepszy, czy gorszy od pierwszego. Jak już rzucą wszyscy gracze, na koniec rzuca krupier i ma tylko jeden rzut. Ci gracze, którzy mają wyższy układ od krupiera, dostają wypłaconą stawkę „ante” w stosunku 1:1. Jeżeli układ będzie niższy niż stawka „ante” i jeżeli jest postawiona stawka „bet”, nie jest wypłacana, jest ona tylko ryzykiem drugiego rzutu. W grze kości nie ma koloru, a układ pokerowy to 5 tych samych oczek na kościach.

  WYGLĄD STOŁU DO ZABAWY W KOŚCI

  Profesjonalny stół do zabawy w kości. Wyszkolony Krupier ubrany w elegancki strój, dopasowany do tematyki imprezy.

  1 500.00 zł netto

STREFA RYWALIZACJI

(20 ATRAKCJI)

 • Parady bramkarskie - Organizacja imprez
  Atrakcje plenerowe

  Parady bramkarskie

  Kolejna dmuchana bramka, która służy do wykonywania rzutów karnych. Animator wyznaczy odpowiednią odległość do oddania strzału na bramkę. Zapisuje on również wyniki poszczególnych uczestników. Parady bramkarskie są odpowiednikiem bramki celnościowej.

  PARADY BRAMKARSKIE

  Podczas zabawy na atrakcji parady bramkarskie wcielamy się w króla strzelców, który musi odpowiednio wycelować i trafić w szerokie otwory, które znajdują się na atrakcji. Po ustawieniu piłki w wyznaczonym miejscu przez animatora, należy oddać strzał na bramkę. W zależności od trafienia uczestnikowi zostanie przypisana odpowiednia ilość punktów. Animator czuwający nad bezpieczeństwem i przebiegiem zabawy zapisuje wyniki dla każdego z uczestników imprezy.

  1 700.00 zł netto
 • Symulator byk rodeo buffalo
  Atrakcje plenerowe

  Symulator byk rodeo buffalo

  Wśród uczestników imprezy jest wielu wielbicieli zwierząt, dla tych uczestników proponujemy symulator byk rodeo buffalo. Wygląd symulatora byka rodeo buffalo stylizowany jest na wzór dzikiego zachodu. Dmuchana część urządzenia utrzymana w kolorystyce żółtym. Duża dmuchana poducha otoczona jest dmuchanymi ścianami. Na wejściu duże dmuchane wejście a  wśrodku urządzenia stoi sterownik, do którego przymocowana jest figurka byka. Przed rozpoczęciem zabawy, zdejmujemy obuwie i odkładamy na matę. Następnie wchodzimy na wielką figurkę byka i zajmujemy pozycję do zabawy. Animator dostosuje poziom trudności do naszych preferencji. Ewentualny upadek będzie nie groźny, ponieważ wokół atrakcji jest rozciągnięta specjalna dmuchana poducha, która amortyzuje wszelkie upadki i chroni uczestnika przed ewentualnymi kontuzjami.

  ESTETYKA I WYKONANIE

  • Urządzenie wykonane ze specjalistycznego materiału plasticotta.

  2 500.00 zł netto
 • Walki sumo
  Atrakcje plenerowe

  Walki sumo

  Atrakcja dmuchane sumo umożliwia wcielenie się w wielkich chińskich zapaśników. Uczestnicy zostaną odpowiednio ubrani w specjalne stroje wypełnione gąbką, dzięki czemu w oka mgnieniu znacząco przybierają na wadze. Walkę wygra ten zawodnik, któremu uda się powalić swojego rywala lub wypchać go po za matę. Cała zabawa rozgrywa się na wielkiej gumowej macie, która chroni przed obrażeniami. Osoba z obsługi pomoże ubrać się w kostiumy i będzie bacznie obserwować przebieg zabawy.

  1 200.00 zł netto
 • Siłomierz boxer
  Atrakcje plenerowe

  Siłomierz boxer

  Urządzenie mechaniczne pozwalające na rozegranie konkursu i rywalizacji między uczestnikami zabawy. W tej konkurencji sprawdzimy który z uczestników posiada najmocniejszy cios.

  ORGANIZACJA ZABAWY

  Uderzając pięścią w „gruszkę” bokserską urządzenie wykonuje pomiar siły zadanego ciosu. Nasz wynik pojawia się na wyświetlaczu, który jest umieszczony tuż przed zawodnikiem. Osoba z obsługi wytłumaczy zasady działania i przeprowadzi konkurs.

  • W zależności od wyboru animacji na imprezie uczestnik otrzyma za udział puchar, dyplom lub fikcyjną walutę sztosy.

  1 750.00 zł netto

STREFA ANIMACJI

(3 ATRAKCJE)

Informacje realizacyjne

Stałe ceny

Ceny gwarantowane do końca roku 2018

Transport gratis

Dla zamówień powyżej 3 000 zł Netto

6 godzin zabawy

Wynajem urządzeń wraz z obsługą