Zespoły muzyczne

 • Zespół muzyczny Dekadenc - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół muzyczny Dekadenc

  Zapewniając uczestnikom dobrą zabawę w segmencie oprawy artystycznej proponujemy występ zespołu coverowego „Dekadence”. Zespół gra muzykę na żywo, zapewniając kilkugodzinne występy podzielone na kilka mniejszych bloków muzycznych. Ich repertuar zawiera utwory z listy przebojów znanych na całym świecie. Każdy uczestnik imprezy, słuchając tego zespołu na pewno znajdzie coś dla siebie.

  6 500.00 zł netto
 • Zespół muzyczny Aleo - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół muzyczny Aleo

  Idealna propozycja dla fanów legendarnego i dobrze wszystkim znanego „ABBA”. Podczas organizowania imprez zespół korzysta z repertuaru muzycznego opartego o listę przebojów zespołu „ABBA”. Formację tworzą dwie piękne wokalistki w raz z dwoma mężczyznami, którzy są odpowiedzialny za dostarczenie odpowiedniego klimatu muzycznego, jaki panuje na prawdziwym ogromnym koncercie. Grupa gra muzykę na żywo, występują również w bardzo charakterystycznych strojach.

  9 000.00 zł netto
 • Zespół muzyczny La Playa - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół muzyczny La Playa

  Piątka utalentowanych muzyków, którzy swoimi przebojami podbijają serca publiczności. Zespół gwarantuje rewelacyjną zabawę przez jedną godzinę zegarową. Artyści śpiewając obserwują bawiące się osoby i dobierają utwory tak, aby każdy dobrze się bawił podczas imprezy. Charakteryzują się bardzo dobrym kontaktem z publicznością co jest widoczne podczas grania koncertów i różnych imprez muzycznych.

   

   

  9 000.00 zł netto
 • Zespół muzyczny Africa Stars - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Zespół muzyczny Africa Stars

  Doświadczony zespół, która zwraca uwagę na upodobania słuchaczy podczas imprezy. Zgrana grupa pięciu osób, które tworzą niepowtarzalny zespół muzyczny, co zapewnia dobrą zabawę podczas organizacji imprez. Zespół gra muzykę na żywo, na bieżąco dostosowuje repertuar do swoich odbiorców. Zapewniają godzinny występ w rytmie znanych przebojów z całego świata.

  10 000.00 zł netto
 • Norbi - organizacja imprez
  Oprawa artystyczna

  Norbi

  Wokalista swoją karierę rozpoczął w roku 1997. Nagroda polskiej branży muzycznej „FRYDERYK” udowodniła, że muzyk na dobre zagości na polskiej scenie artystycznej. Wokalista jest bardzo rozrywkowy i zabawny, co widać na jego koncertach w jak łatwy sposób komunikuje się z publicznością. Twórca wielu słynnych hitów jak: „Kobiety są gorące’’, „Come on Everybody,, „Piękny Dzień. Wieloletnie doświadczenie i setki zagranych koncertów gwarantują, że wszyscy uczestnicy imprezy będą ją długo wspominać. Organizując imprezy należy pamiętać o zapewnieniu zabaw i występów muzycznych.

  20 000.00 zł netto

Informacje realizacyjne

Stałe ceny

Ceny gwarantowane do końca roku 2019

DOJAZD I ZAKWATEROWANIE

koszt kalkulowany indywidualnie