Strefa Rywalizacji

STREFA RYWALIZACJI

 • Parady bramkarskie - Organizacja imprez
  Atrakcje plenerowe

  Parady bramkarskie

  Kolejna dmuchana bramka, która służy do wykonywania rzutów karnych. Animator wyznaczy odpowiednią odległość do oddania strzału na bramkę. Zapisuje on również wyniki poszczególnych uczestników. Parady bramkarskie są odpowiednikiem bramki celnościowej.

  PARADY BRAMKARSKIE

  Podczas zabawy na atrakcji parady bramkarskie wcielamy się w króla strzelców, który musi odpowiednio wycelować i trafić w szerokie otwory, które znajdują się na atrakcji. Po ustawieniu piłki w wyznaczonym miejscu przez animatora, należy oddać strzał na bramkę. W zależności od trafienia uczestnikowi zostanie przypisana odpowiednia ilość punktów. Animator czuwający nad bezpieczeństwem i przebiegiem zabawy zapisuje wyniki dla każdego z uczestników imprezy.

  1 500.00 zł netto Czytaj dalej
 • Symulator byk rodeo buffalo
  Atrakcje plenerowe

  Symulator byk rodeo buffalo

  Wśród uczestników imprezy jest wielu wielbicieli zwierząt, dla tych uczestników proponujemy symulator byk rodeo buffalo. Wygląd symulatora byka rodeo buffalo stylizowany jest na wzór dzikiego zachodu. Dmuchana część urządzenia utrzymana w kolorystyce żółtym. Duża dmuchana poducha otoczona jest dmuchanymi ścianami. Na wejściu duże dmuchane wejście a  wśrodku urządzenia stoi sterownik, do którego przymocowana jest figurka byka. Przed rozpoczęciem zabawy, zdejmujemy obuwie i odkładamy na matę. Następnie wchodzimy na wielką figurkę byka i zajmujemy pozycję do zabawy. Animator dostosuje poziom trudności do naszych preferencji. Ewentualny upadek będzie nie groźny, ponieważ wokół atrakcji jest rozciągnięta specjalna dmuchana poducha, która amortyzuje wszelkie upadki i chroni uczestnika przed ewentualnymi kontuzjami.

  ESTETYKA I WYKONANIE

  • Urządzenie wykonane ze specjalistycznego materiału plasticotta.

  2 000.00 zł netto Czytaj dalej
 • Walki sumo
  Atrakcje plenerowe

  Walki sumo

  Atrakcja dmuchane sumo umożliwia wcielenie się w wielkich chińskich zapaśników. Uczestnicy zostaną odpowiednio ubrani w specjalne stroje wypełnione gąbką, dzięki czemu w oka mgnieniu znacząco przybierają na wadze. Walkę wygra ten zawodnik, któremu uda się powalić swojego rywala lub wypchać go po za matę. Cała zabawa rozgrywa się na wielkiej gumowej macie, która chroni przed obrażeniami. Osoba z obsługi pomoże ubrać się w kostiumy i będzie bacznie obserwować przebieg zabawy.

  1 200.00 zł netto Czytaj dalej
 • Siłomierz boxer
  Atrakcje plenerowe

  Siłomierz boxer

  Urządzenie mechaniczne pozwalające na rozegranie konkursu i rywalizacji między uczestnikami zabawy. W tej konkurencji sprawdzimy który z uczestników posiada najmocniejszy cios.

  ORGANIZACJA ZABAWY

  Uderzając pięścią w „gruszkę” bokserską urządzenie wykonuje pomiar siły zadanego ciosu. Nasz wynik pojawia się na wyświetlaczu, który jest umieszczony tuż przed zawodnikiem. Osoba z obsługi wytłumaczy zasady działania i przeprowadzi konkurs.

  • W zależności od wyboru animacji na imprezie uczestnik otrzyma za udział puchar, dyplom lub fikcyjną walutę sztosy.

  1 500.00 zł netto Czytaj dalej

Informacje realizacyjne

6 godzin zabawy

do 14 godzin realizacji imprezy

CENA ZAWIERA

Wynajem, montaż, demontaż, obsługę